Všechny objednávky nad 500 Kč mají dopravu ZDARMA! Více o informací zde.

Doprava a platba

 Zásilkovna

Zásilkovna

Maximální rozměr
do 700mm

Maximální hmotnost
5 kg

89 Kč

Služba Zásilkovna poskytuje možnost osobního odběru zboží na některém z více než 8 500 výdejních míst a Z-BOXů. Objednávky přijaté v pracovní dny budou doručeny do vámi vybrané pobočky Zásilkovny do 4 pracovních dní.

Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, obdržíte SMS a email s heslem a můžete pro ni vyrazit. Standardní doba uložení zásilky na pobočce je v měsíci listopad a prosinec 5 dní, prodloužit si ji sami můžete o 2 dny. Pro vyzvednutí zboží můžete využít Z-Boxy, kam lze poslat zásilky s hmotností do 5 kg. Z-Boxy jsou k dispozici pro výdej 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Zboží vám v Z-Boxu necháme uložené po dobu 3 dnů. Dobu uložení je možné prodloužit prostřednictvím mobilní aplikace „Zásilkovna. Konkrétní Z-Box si můžete vybrat v košíku v kroku „Doprava a platba.

Pro vyzvednutí zásilky ze Z-Boxu budete potřebovat mobilní telefon s Bluetooth a GPS a nainstalovanou aplikaci „Zásilkovna, kterou stáhnete zde - Android nebo iOS. Více informací najdete na zde.

Platba

Platba kartou online Platba kartou online
Pokud u vaší Mastercard nebo Visa platební karty máte aktivovanou on-line platbu, využijte tuto možnost pro rychlé zaplacení objednávky. Veškeré zboží tak budeme expedovat v nejbližším možném termínu.
Apple Pay Apple Pay
Můžete využít platbu Apple Pay pomocí brány PayU. Využijte tuto možnost pro rychlé zaplacení objednávky. Veškeré zboží tak budeme expedovat v nejbližším možném termínu.
Google Pay Google Pay
Můžete využít platbu Google Pay pomocí brány GoPay. Využijte tuto možnost pro rychlé zaplacení objednávky. Veškeré zboží tak budeme expedovat v nejbližším možném termínu.